Pırlanta Gül Kolye
Pırlanta Gül Kolye
  • Değeri : 187 TL
  • |
  • İndirim : % 10
  • |
  • Kazanç : 19 TL
Fiyat Adet Kargo Toplam
168 TL
15 TL
183 TL
Üyelik Bilgileri
E-posta :
Ad Soyad :
Şifre :
Şifre (tekrar) :
Cinsiyet :
Cep Telefonu :
Şehir :
Semt :
Adres :
Zaten Üye misiniz ?
Üye Girişi
Toplam Tutar :
Kart Tipi :
Taksit :
Kart Sahibi :
Kart Numarası :
Son Kullanma
Tarihi :
Güvenlik (CVV)
Kodu :
Bu nedir ?
Güvenlik Kodu(cvc2) nedir?

Güvenlik kodu Visa ve Master türündeki kredi kartlarının arka yüzünde bulunan 3 haneli numaradır. (American Express kartlarında bu numara ön yüzde sağ üst köşede ve 4 hanedir.)

Güvenlik kodu Kartımda nerede yazılı ?

Bu 3 haneli numara kartınızın arka yüzünde yazılıdır. Aşağıda çeşitli kart örnekleri bulunmaktadır. Kendi kartınız ile aşağıdaki kartları kıyaslayarak kartınıza ait güvenlik kodunu bulabilirsiniz.Üye Girişi
E-Posta :
Şifre :

Kuyumcu Fırsat, Üyelerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, şehir , e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir. Kuyumcu Fırsatı bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, Üye profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik Üye "sınıflandırma" çalışmalarında sadece Kuyumcu Fırsatı bünyesinde kullanılmaktadır.

 

Kuyumcu Fırsatı, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

Kuyumcu Fırsatı, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Kuyumcu Fırsatı Üyelerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Kuyumcu Fırsatı iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadeceüye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

1. Üyeleri, Kuyumcu Fırsatı için başlıca varlık sebebidir.


2. Kuyumcu Fırsatı, üyelerine sunmuş olduğu ürünlerin tamamının orijinal ve distribütör (dağıtıcı) ürünü olduğunu beyan, kabul ve taahhüt eder.

 

3. Aksi kampanya başlangıcında ifade edilmedikçe Kuyumcu Fırsatı, üyelerinin sipariş ettiği ürünleri kampanya bitiş tarihinden itibaren en fazla 5 gün içinde kargoya vermeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.


4. Ürünün/ürünlerin zarar görmemiş olması şartıyla üyelerimiz satın aldıkları ürünleri herhangi bir sebepten ötürü iade etmek isterlerse 30 gün içerisinde diledikleri zaman iade haklarını kullanabilirler.


5. Kuyumcu Fırsatı üyelerinin sipariş vermeden önce ve sipariş verirken memnun edilmesi kadar daha sonraki süreçte de memnuniyetleri bizim için önemlidir.


6. Kuyumcu Fırsatı üyeleri, koşulsuz, ön şartsız kaliteli hizmet alma hakkına sahiptir.


7. Kuyumcu Fırsatı üyeleri satın aldıkları hizmet veya ürün ile alakalı kullandığı memnuniyetsizliklerini ifade etme hakkına sahiptir.


8. Üyeyi en kısa sürede bilgilendirmek ve doğru kişiye yönlendirmek, Kuyumcu Fırsatı üye memnuniyetinin ön koşullarından biridir.


9. Şeffaf hizmet almak herkesin hakkıdır. Kuyumcu Fırsatı, kazanmış olduğunuz nv puanları daha yüksek fiyatlardan değil güncel fiyatlardan kullandırılır.


10. Kuyumcu Fırsatı, kişisel ödeme bilgilerinizi uluslararası standartlara göre korur.

 

11. Kuyumcu Fırsatı, kampanya bitiş sürelerini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

12. Kuyumcu Fırsatı, hizmet aldığınız her noktada görüşlerinizi alır ve size daha iyi hizmet verebilmek için önerilerinizi değerlendirir.


13. Kuyumcu Fırsatı, kampanyalar aracılığıyla satışta sunduğu ürünlerin bilgilerinin eksiksiz olmasını taahhüt eder.

Satış Sözleşmesi 

Madde 1) Taraflar

Satıcı:
Kuyumcu Fırsatı (Medyabil Reklam ve Bilişim Tek. Tic. Ltd. Şti)
Adres:
Binbirdirek mh. Klodfarer cd No: 4 D: 302 
Sultanahmet - Fatih 34122 
Istanbul / Türkiye

Telefon: +90 (212) 458 37 72
E-Posta adresi: [email protected]

Tüketici:

Yukarıdaki formda beyan edilen kişi ve adres bilgileri


Madde 2) Konu

İşbu sözleşme, www.kuyumcufirsati.com internet sitesinden yukarıda nitelikleri,teslimat adresi,ödeme şekli ve satış fiyatı belirtilen ürünü sipariş veren Tüketici ile bu internet sitesinin sahibi olan Satıcı arasındaki karşılıklı hak ve yükümlülükleri 4822 Sayılı Kanun ile Değişik 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince düzenlenmiştir.


Madde 3) Genel Şartlar

18 yaşından küçük kişiler www.kuyumcufirsati.com internet sitesinden alışveriş yapamazlar. Tüketici, bu sözleşmeyi elektronik ortamda teyit etmekle, 18 yaşından büyük olduğunu teyid etmiş olur.

Satıcı, www.kuyumcufirsati.com internet sitesinde oluşabilecek dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. Satıcı, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar. Tüketici, www.kuyumcufirsati.com’dan alışveriş yaptığında, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olur.

Tüketici, bu sözleşmeyi elektronik ortamda teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce, Satıcı tarafından Tüketici’ye verilmesi gereken adres, telefon, siparişi verilen ürünlere ait temel özellikler, ürünlerin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyid etmiş olur.

Ürün bedeli herhangi bir nedenle ödenmez ya da banka kayıtlarında iptal edilirse, Satıcı ürünün teslim edilmesi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

Banka havalesi ya da EFT yoluyla verilen siparişlerin, Satıcı tarafından işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin, Satıcı’nın banka hesaplarına ulaştığının görüldüğü tarihtir. Tüketici, banka havalesi ya da EFT yoluyla verdiği siparişlerde, 1 hafta içinde ödemeyi gerçekleştirmediği durumda Satıcı’nın siparişi iptal edeceğini kabul eder.

Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde, ürünün tesliminden sonra, Tüketici’ye ait kredi kartının, Tüketici’nin rızası dışında yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeniyle, banka veya finans kuruluşunun ürün bedelini Satıcı’ya ödememesi halinde, Tüketici’nin kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde Satıcı’ya gönderilmesi zorunludur.


Madde 4) Satıcı’nın Yükümlülükleri

Satıcı tüketicinin siparişi kendisine ulaştırdığı andan itibaren en geç otuz gün içerisinde edimini yerine getirir. Bu süre tüketiciye daha önceden yazılı olarak bildirilmek koşuluyla en fazla on gün uzatılabilir.

Kargo firmasının, ürünü Tüketici’ye teslimi aşamasında karşılaşacağı her türlü sorun nedeniyle, siparişi verilen ürünün Tüketici’ye teslim edilememesinden dolayı Satıcı sorumlu tutulamaz.

Siparişi verilen ürünün, teslimat adresindeki alıcı tarafından teslimatının kabul edilmemesinden dolayı Satıcı sorumlu tutulamaz.

Haklı bir sebebe dayanmak şartıyla Satıcı, ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan, Tüketiciye eşit kalite ve fiyatta ürün önererek tedarik edebilir.

Çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Satıcı, sipariş konusu mal veya hizmetin yerine getirilmesinin imkansızlaştığını ileri sürerek, sözleşme konusu yükümlülüklerini yerine getiremiyorsa, bu durumu, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan Tüketici’ye bildirir. Ödemiş olduğu bedel ve borç altına sokan tüm belgeleri 10 gün içinde Tüketici’ye iade eder.

Tüketici, sipariş verdiği ürünün kendisine veya Teslimat Adresi olarak belirttiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde Satıcı’ya www.kuyumcufirsati.com sitesinde belirtilen iletişim formu, e-posta veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünlerin Madde 5- Cayma Hakkının Kullanılamayacağı Ürünler kapsamında olmaması gerekmektedir. Satıcı, kendisine bildirimde bulunulmadan yapılan iadeleri kabul etmeme hakkına sahiptir.

Tüketici ya da 3. kişi, ürün iadesiyle birlikte, kendisine gönderilen fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyalleri, eksiksiz olarak Satıcı’ya göndermekle yükümlüdür. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren Tüketici’den kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma, hasar ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren Tüketici’ye aittir.

Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli Tüketici’ye iade edilir.


Madde 5) Cayma Hakkının Kullanılamayacağı Ürünler

Tüketici’nin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz. Bu nedenle, Tüketici’nin sipariş sırasında seçeceği parmak ölçüsüne göre ayarlanacağı için tüm yüzükler, Tüketici’nin istekleri doğrultusunda taşına yazı yazılan ürünler, altın kısımların üzerine ya da içine yazı yazılan ürünler, Tüketici’nin istekleri doğrultusunda üretilen tüm ürünler cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kapsamında yer alır.


Madde 6) Yetkili Mahkemeler

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile Tüketici’nin veya Satıcı’nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Siparişin gerçekleşmesi durumunda Tüketici işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.


Tarih : 05.10.2022
Güvenlik Kodu(cvc2) nedir?

Güvenlik kodu Visa ve Master türündeki kredi kartlarının arka yüzünde bulunan 3 haneli numaradır. (American Express kartlarında bu numara ön yüzde sağ üst köşede ve 4 hanedir.)

Güvenlik kodu Kartımda nerede yazılı ?

Bu 3 haneli numara kartınızın arka yüzünde yazılıdır. Aşağıda çeşitli kart örnekleri bulunmaktadır. Kendi kartınız ile aşağıdaki kartları kıyaslayarak kartınıza ait güvenlik kodunu bulabilirsiniz.