Gizlilik Politikası

Kuyumcu Fırsat, Üyelerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, şehir , e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir. Kuyumcu Fırsatı bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, Üye profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik Üye "sınıflandırma" çalışmalarında sadece Kuyumcu Fırsatı bünyesinde kullanılmaktadır.

 

Kuyumcu Fırsatı, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

Kuyumcu Fırsatı, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Kuyumcu Fırsatı Üyelerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Kuyumcu Fırsatı iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadeceüye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.