Kullanım Şartları

1. Üyeleri, Kuyumcu Fırsatı için başlıca varlık sebebidir.


2. Kuyumcu Fırsatı, üyelerine sunmuş olduğu ürünlerin tamamının orijinal ve distribütör (dağıtıcı) ürünü olduğunu beyan, kabul ve taahhüt eder.

 

3. Aksi kampanya başlangıcında ifade edilmedikçe Kuyumcu Fırsatı, üyelerinin sipariş ettiği ürünleri kampanya bitiş tarihinden itibaren en fazla 5 gün içinde kargoya vermeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.


4. Ürünün/ürünlerin zarar görmemiş olması şartıyla üyelerimiz satın aldıkları ürünleri herhangi bir sebepten ötürü iade etmek isterlerse 30 gün içerisinde diledikleri zaman iade haklarını kullanabilirler.


5. Kuyumcu Fırsatı üyelerinin sipariş vermeden önce ve sipariş verirken memnun edilmesi kadar daha sonraki süreçte de memnuniyetleri bizim için önemlidir.


6. Kuyumcu Fırsatı üyeleri, koşulsuz, ön şartsız kaliteli hizmet alma hakkına sahiptir.


7. Kuyumcu Fırsatı üyeleri satın aldıkları hizmet veya ürün ile alakalı kullandığı memnuniyetsizliklerini ifade etme hakkına sahiptir.


8. Üyeyi en kısa sürede bilgilendirmek ve doğru kişiye yönlendirmek, Kuyumcu Fırsatı üye memnuniyetinin ön koşullarından biridir.


9. Şeffaf hizmet almak herkesin hakkıdır. Kuyumcu Fırsatı, kazanmış olduğunuz nv puanları daha yüksek fiyatlardan değil güncel fiyatlardan kullandırılır.


10. Kuyumcu Fırsatı, kişisel ödeme bilgilerinizi uluslararası standartlara göre korur.

 

11. Kuyumcu Fırsatı, kampanya bitiş sürelerini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

12. Kuyumcu Fırsatı, hizmet aldığınız her noktada görüşlerinizi alır ve size daha iyi hizmet verebilmek için önerilerinizi değerlendirir.


13. Kuyumcu Fırsatı, kampanyalar aracılığıyla satışta sunduğu ürünlerin bilgilerinin eksiksiz olmasını taahhüt eder.