Üye Ol
E-posta :
Ad Soyad :
Şifre :
Şifre (tekrar) :
Şehir :
Semt :
Cinsiyet :
Cep Telefonu :
Güvenlik Kodu :
Zaten Üye misiniz ?
Üye Girişi
Üye Girişi
E-Posta :
Şifre :
Gizlilik Politikası 

Kuyumcu Fırsat, Üyelerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, şehir , e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir. Kuyumcu Fırsatı bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, Üye profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik Üye "sınıflandırma" çalışmalarında sadece Kuyumcu Fırsatı bünyesinde kullanılmaktadır.

 

Kuyumcu Fırsatı, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

Kuyumcu Fırsatı, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Kuyumcu Fırsatı Üyelerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Kuyumcu Fırsatı iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadeceüye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Kullanım Koşulları 

1. Üyeleri, Kuyumcu Fırsatı için başlıca varlık sebebidir.


2. Kuyumcu Fırsatı, üyelerine sunmuş olduğu ürünlerin tamamının orijinal ve distribütör (dağıtıcı) ürünü olduğunu beyan, kabul ve taahhüt eder.

 

3. Aksi kampanya başlangıcında ifade edilmedikçe Kuyumcu Fırsatı, üyelerinin sipariş ettiği ürünleri kampanya bitiş tarihinden itibaren en fazla 5 gün içinde kargoya vermeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.


4. Ürünün/ürünlerin zarar görmemiş olması şartıyla üyelerimiz satın aldıkları ürünleri herhangi bir sebepten ötürü iade etmek isterlerse 30 gün içerisinde diledikleri zaman iade haklarını kullanabilirler.


5. Kuyumcu Fırsatı üyelerinin sipariş vermeden önce ve sipariş verirken memnun edilmesi kadar daha sonraki süreçte de memnuniyetleri bizim için önemlidir.


6. Kuyumcu Fırsatı üyeleri, koşulsuz, ön şartsız kaliteli hizmet alma hakkına sahiptir.


7. Kuyumcu Fırsatı üyeleri satın aldıkları hizmet veya ürün ile alakalı kullandığı memnuniyetsizliklerini ifade etme hakkına sahiptir.


8. Üyeyi en kısa sürede bilgilendirmek ve doğru kişiye yönlendirmek, Kuyumcu Fırsatı üye memnuniyetinin ön koşullarından biridir.


9. Şeffaf hizmet almak herkesin hakkıdır. Kuyumcu Fırsatı, kazanmış olduğunuz nv puanları daha yüksek fiyatlardan değil güncel fiyatlardan kullandırılır.


10. Kuyumcu Fırsatı, kişisel ödeme bilgilerinizi uluslararası standartlara göre korur.

 

11. Kuyumcu Fırsatı, kampanya bitiş sürelerini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

12. Kuyumcu Fırsatı, hizmet aldığınız her noktada görüşlerinizi alır ve size daha iyi hizmet verebilmek için önerilerinizi değerlendirir.


13. Kuyumcu Fırsatı, kampanyalar aracılığıyla satışta sunduğu ürünlerin bilgilerinin eksiksiz olmasını taahhüt eder.

Güvenlik Kodu(cvc2) nedir?

Güvenlik kodu Visa ve Master türündeki kredi kartlarının arka yüzünde bulunan 3 haneli numaradır. (American Express kartlarında bu numara ön yüzde sağ üst köşede ve 4 hanedir.)

Güvenlik kodu Kartımda nerede yazılı ?

Bu 3 haneli numara kartınızın arka yüzünde yazılıdır. Aşağıda çeşitli kart örnekleri bulunmaktadır. Kendi kartınız ile aşağıdaki kartları kıyaslayarak kartınıza ait güvenlik kodunu bulabilirsiniz.